İsviçre Türk Okulları ve Aile Birlikleri Listesi

İsviçre Türk Okulları, İsviçre Aile Birlikleri, İsviçre Türk Okulları Listesi, İsviçre Okul Aile Birlikleri Listesi

İsviçre Türk Okulları ve Aile Birlikleri Listesi

İsviçre Türk Okulları Listesi,  İsviçre Okul Aile Birlikleri Listesi

TÜRK OKULLAR LİSTESİ

AARGAU KANTONU

AARAU Türk Okulu  Cumartesi,  09.30-11.50

AARBURG HÖHE   Türk Okulu Çarşamba 13.00-15.20

BRUGG Türk OkuluPazartesi  16.20-18.40  

KLEINDÖTTINGEN Türk Okulu Çarşamba 12.45-15.05

LENZBURG Türk Okulu Çarşamba 15.30-17.50

MENZIKEN Türk OkuluPazartesi  16.30-18.50 

MENZIKEN Türk Okulu Cuma 17.00-19.20

MÖHLIN Türk OkuluÇarşamba  16.00-18.00

NEUENHOF Türk Okulu Çarşamba 16.00-18.20

NUSSBAUMEN Türk OkuluPerşembe 16.40-18.00

SPREİTENBACH Türk Okulu Cumartesi 10.00-12.30 

OFTRINGENTürk Okulu Çarşamba 13.30-17.30

RHEINFELDEN Türk Okulu Çarşamba 13.10-15.30 

SUHR Türk Okulu  Salı17.00-17.20

SUHR Türk Okulu Salı 16.00-18.20

SEON Türk Okulu Çarşamba 12.40-15.00

UNTERKULM Türk Okulu Perşembe 16.30-18.50

WOHLEN Türk Okulu Salı 16.00-18.20

WINDISCH Türk Okulu Cuma 16.00-18.00

RHEINFELDEN AnaokuluSalı 16.10-18.10

BÜHLER Türk Okulu Pazartesi 16.00-18.20  

HERISAU Türk Okulu Cumartesi 09.30-11.50

APPENZELL-AUSSERHODEN  KANTONU

BÜHLER Türk Okulu,  Pazartesi 16.00-18.20  

HERISAU Türk Okulu, Cumartesi  09.30-11.50

BASEL-STADT / BASEL-LAND KANTONU

ERLENMATT (BLAESI) Türk Okulu Çarşamba 13.10-15.15   

INSEL Türk Okulu Pazartesi  16.00-18.15

KLEINHÜNINGEN Türk Okulu Cuma 13.10-15.10

 MARGARETHEN Türk Okulu Çarşamba    16.00-18.00

THEOBALD Türk Okulu Salı 15.30-17.40  

THIERSTEINER ITürk Okulu Pazartesi 13.15-18.00 

THIERSTEINER II Türk Okulu Salı 13.15-15.15 

THIERSTEINER III Türk Okulu Perşembe15.15 -17.30  

THIERSTEINER VI Türk Okulu Perşembe 16.00-18.00 

WASGENRINGTürk Okulu Çarşamba 13.15-17.15

WASGENRINGTürk Okulu Cuma 16.40-19.00

VOGELSANGTürk Okulu Cuma  14.15-16.15 ve 18.00-20.00  

KLEINHÜNINGENAnaokulu Cuma 13.00-15.00  

THIERSTEINER Anaokulu Salı 13.15-15.15 

WASGENRINGTürk Okulu  Cuma  ve Cumartesi 16.00-18.00

ALLSCHWILLTürk Okulu Salı 16.00-18.20

ARLESHEIMTürk Okulu Perşembe 15.30-17.50

BINNINGEN Türk Okulu   Cumartesi10.00-12.15  

BIRSFELDENTürk Okulu  Salı 15.40-18.00  

FRENKENDORFTürk Okulu Perşembe 16.00-18.20

GELTERKINDENTürk Okulu Cuma 16.00-18.20

HÖLSTEINTürk Okulu Cumartesi 09.00-11.20

LAUFENTürk Okulu Cuma 16.30-18.30

MUTTENZTürk Okulu Perşembe 16.00-18.20  

PRATTELNTürk OkuluPazartesi  15.50-18.10  

REINACHTürk Okulu Pazartesi 15.40-18.20  

AESCH-SCHÜTZENMATTTürk Okulu Cuma 16.30-18.50

BERN KANTONU

BIELTürk Okulu, Pazartesi 15.00-17.30

BURGDORFTürk Okulu, Pazartesi 16.20-18.40

KIRCHBERGTürk Okulu ,Çarşamba14.30-16.50

LANGENTHALTürk Okulu ,Cuma 15.45-18.10

LYSSTürk Okulu, Cumartesi 10.00-12.30

LYSSTürk Okulu,Cumartesi10.00-14.30

OSTERMUNDIGEN Türk Okulu, Cuma 15.30-17.30

RÜFENACHTTürk Okulu, Cumartesi 10.00-12.20

STÖCKACKER TSCHARNERGUTTürk Okulu, Çarşamba 15.40-18.30

ZOLLIKOFENTürk Okulu Çarşamba 13.00-15.30

CENEVRE KANTONU KANTON 

CENEVRE IITürk Okulu Çarşamba 14.00-18.50

LANCYTürk Okulu Perşembe 15.30-17.50

FRİBOURG KANTONU

FRIBOURGTürk Okulu,  Cuma 16.30-19.00 

FRIBOURG Türk Okulu Cumartesi 10.00-13.00

GLARUS KANTONU

NETSTALTürk Okulu, Çarşamba 13.20-15.30  

GRAUBÜNDEN KANTONU 

CHURTürk Okulu Cumartesi 11.00-15.00  

ROVEREDOTürk Okulu  Cuma17.00-19.20  

LİECHTENSTEİN

VADUZ ITürk Okulu, Cumartesi 09.20-11.40 

VADUZ IITürk Okulu  Cumartesi09.20-11.40 

LUZERN KANTONU

GEUENSEETürk Okulu Perşembe 16.20-18.40 

HOCHDORFTürk Okulu Cuma 16.30-18.50  

RÖNNIMOOSTürk Okulu Cumartesi 10.00-14.50  

NEUCHATEL KANTONU

NEUCHATELTürk Okulu Pazartesi ve Perşembe 16.30-19.00 

LA CHAUX-DE FONDSTürk Okulu Cuma 16.30-19.00 

ECOLE SECONDAIREAnaokulu Salı 15.30-17.30

SCHAFFHAUSEN KANTONU

KREUZGUTTürk OkuluPazartesi   16.00-18.20

GELBHAUSGARTENTürk Okulu Çarşamba 13.30-18.20

ROSENBERG Türk Okulu Cuma 16.30-18.20 

STEINGUT Türk Okulu Salı 16.30-18.50 

STEINGUT Türk Okulu Perşembe16.30-18.50 

SCHWYZ KANTONU

SIEBNENTürk Okulu  Pazartesi 16.30-18.50 

SOLOTHURN KANTONU

DERENDINGEN Türk Okulu Pazartesi 15.40-18.00 

ZUCHWIL Türk Okulu  Salı  16.00-18.20 

GERLAFINGENTürk Okulu Çarşamba 13.00-15.20 

GRENCHEN Türk Okulu Perşembe 16.00-18.20 

BAHLSTAHLTürk Okulu Cuma 15.20-17.40

BRÜHLTürk Okulu Cumartesi 09.00-11.20 

DULLIKENTürk Okulu  Pazartesi16.00-18.20 

BIFANGTürk Okulu  Perşembe16.00-18.20 

ST. GALLEN KANTONU

ÖNENWERD Türk Okulu Cumartesi 10.00-12.20

BALGACH Türk Okulu  Perşembe 17.00-19.20 

BAZENHEIDTürk Okulu Salı 16.15-18.15  

BUCHS Türk Okulu Cumartesi 12.30-14.50 

EBNAT-KAPPELTürk Okulu Salı 16.00-18.20 

FLAWILTürk Okulu Perşembe 16.15-18.35 

JONA Türk Okulu Salı 16.50-19.10  

NIEDERUZWILTürk OkuluPazartesi 16.45-19.05 

RORSCHACH Türk Okulu Çarşamba 13.30-18.20 

SCHMERIKONTürk Okulu Çarşamba 16.20-18.20 

SPELTERINITürk Okulu Çarşamba 13.30-15.40 

ST. MARGARETHENTürk Okulu Salı 17.00-19.20 

WATTWILTürk Okulu Cuma 16.00-19.00 

WILTürk Okulu Çarşamba 13.00-15.20 

MELS Türk Okulu Perşembe 17.00-19.15

THURGAU KANTONU

AMRISWIL Türk Okulu Perşembe 17.00-19.20 

ARBON Türk Okulu Pazartesi 17.00-19.20 

ARBON Türk Okulu Salı 17.00-19.20 

BURGLEN Türk Okulu Cuma 16.20-18.40 

FRAUENFELDTürk Okulu Cuma 16.30-18.50 

KREUZLINGEN Türk Okulu Çarşamba 13.00-17.50 

KREUZLINGEN Türk Okulu Cuma 16.00-18.20 

MÜNCHWILENTürk Okulu Pazartesi 16.00-18.20 

ROMANSHORNTürk OkuluÇarşasmba13.00-17.40 

SIRNACHTürk Okulu Çarşamba 16.00-18.20 

WEINFELDENTürk Okulu  Cumartesi10.15-12.35 

KREUZLINGENAnaokulu Çarşamba 15.00-17.00 

ROMANSHORNTürk OkuluPazartesi  15.15-17.15 

TICINO KANTONU

BİASCA Türk Okulu Çarşamba 17.00-19.20 

FAIDO Türk Okulu Salı 17.00-19.20 

LUGANO Türk Okulu Çarşamba 13.30-16.00 

BELLINZONA Türk Okulu Perşembe 16.30-18.50 

URİ KANTONU

ALTDORFTürk Okulu Pazartesi 17.00-19.20

VALAİS KANTONU

ARDONTürk Okulu  Cumartesi13.40-16.00 

SİONTürk Okulu Cumartesi

MONTHEY I Türk Okulu Pazartesi 16.40-19.00 

MONTHEY IITürk Okulu Cuma 16.40-19.00

MONTHEY Türk OkuluAnaokulu yeni Salı

VAUD KANTONU

LOZAN Türk Okulu Pazartesi 16.00–19.00

RENENS Türk Okulu Çarşamba 13.00-17.00 

RENENS Ana Okulu Cumartesi 13.00-15.00

MOUDON Türk Okulu Perşembe 16.30-18.50 

ZUG KANTONU

CHAMTürk Okulu Pazartesi, 17.00-19.20 

ROTKREUZTürk Okulu Salı 16.40-19.00 

ZUGTürk OkuluÇarşamba  14.30-16.50 

ZÜRİCH KANTONU

FRIESENBERGTürk Okulu Cumartesi 09.30-11.50 

GRÜNAUTürk Okulu Pazartesi 16.30-18.50 

HEUMATT Türk Okulu Pazartesi 16.30-18.30 

HIRZENBACH ITürk OkuluSalı  15.50-18.40

HIRZENBACH IITürk Okulu Perşembe 16.00-18.20 

IM HERRLIG Türk Okulu  Cumartesi10.00-14.30                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    ISENGRIND Türk Okulu Salı 16.00-18-20

KAEFERHOLZTürk Okulu Çarşamba 13.30-15.50 

LOOGARTEN Türk Okulu Salı 16.30-18.50

MILCHBUCKTürk Okulu Pazartesi 17.00-18.30 

SIHLFELD (I)Türk OkuluSAlı 13.45-15.25

SIHLFELD(II)Türk Okulu Çarşamba 13.30-15.30

SIHLFELD (III)Türk Okulu  Cuma 14.30-16.20

AUTürk Okulu Cumartesi 10.30-12.50 

AFFOLTERN AM ALBISTürk Okulu Cuma 16.45-19.00

BACHENBÜLACH  Türk Okulu Perşembe 15.30-17.50 

BASSERSDORFTürk Okulu Çarşamba 16.00-18.20 

BÜLACH Türk Okulu Salı 15.45-18.00

BÜLACH Anaokulu Cuma 13.00-15.00

BÜLACH Türk OkuluCarşamba 13.30-15.50 

DAELLIKONTürk Okulu Cumartesi 08.30-13.20

DIETIKONTürk Okulu Perşembe 16.20-18.40 

EFFRETIKON Türk Okulu Cuma 16.00-18.20

EMBRACH Türk Okulu Çarşamba 13.30-18.40 

GLATTFELDEN Türk Okulu Pazartesi  16.25-18.45 

HORGENTürk Okulu Pazartesi 16.15-19.00 

KLOTENTürk Okulu Cumartesi 10.00-12.20 

PFAEFFIKONTürk Okulu Perşembe 16.40-18.00 

PFUNGEN Türk Okulu Pazartesi 16.00-18.20 

OBERUSTERTürk Okulu Cuma 16.00-18.20

GLATTBRUGG  Türk Okulu   Cumartesi 10.00-12.20 

SCHÖNENGRUNDTürk Okulu Salı 16.00-18.20

Ayrıntılı Bilgi için;

Bern Eğitim Müşavirliği

Lombachweg 33, 3006 Bern

Telefon: 031 352 23 28

YORUM EKLE