İsviçre Türk Okulları ve Aile Birlikleri Listesi

İsviçre Türk Okulları Listesi,  İsviçre Okul Aile Birlikleri Listesi

TÜRK OKULLAR LİSTESİ

AARGAU KANTONU

AARAU Türk Okulu  Cumartesi,  09.30-11.50

AARBURG HÖHE   Türk Okulu Çarşamba 13.00-15.20

BRUGG Türk OkuluPazartesi  16.20-18.40  

KLEINDÖTTINGEN Türk Okulu Çarşamba 12.45-15.05

LENZBURG Türk Okulu Çarşamba 15.30-17.50

MENZIKEN Türk OkuluPazartesi  16.30-18.50 

MENZIKEN Türk Okulu Cuma 17.00-19.20

MÖHLIN Türk OkuluÇarşamba  16.00-18.00

NEUENHOF Türk Okulu Çarşamba 16.00-18.20

NUSSBAUMEN Türk OkuluPerşembe 16.40-18.00

SPREİTENBACH Türk Okulu Cumartesi 10.00-12.30 

OFTRINGENTürk Okulu Çarşamba 13.30-17.30

RHEINFELDEN Türk Okulu Çarşamba 13.10-15.30 

SUHR Türk Okulu  Salı17.00-17.20

SUHR Türk Okulu Salı 16.00-18.20

SEON Türk Okulu Çarşamba 12.40-15.00

UNTERKULM Türk Okulu Perşembe 16.30-18.50

WOHLEN Türk Okulu Salı 16.00-18.20

WINDISCH Türk Okulu Cuma 16.00-18.00

RHEINFELDEN AnaokuluSalı 16.10-18.10

BÜHLER Türk Okulu Pazartesi 16.00-18.20  

HERISAU Türk Okulu Cumartesi 09.30-11.50

APPENZELL-AUSSERHODEN  KANTONU

BÜHLER Türk Okulu,  Pazartesi 16.00-18.20  

HERISAU Türk Okulu, Cumartesi  09.30-11.50

BASEL-STADT / BASEL-LAND KANTONU

ERLENMATT (BLAESI) Türk Okulu Çarşamba 13.10-15.15   

INSEL Türk Okulu Pazartesi  16.00-18.15

KLEINHÜNINGEN Türk Okulu Cuma 13.10-15.10

 MARGARETHEN Türk Okulu Çarşamba    16.00-18.00

THEOBALD Türk Okulu Salı 15.30-17.40  

THIERSTEINER ITürk Okulu Pazartesi 13.15-18.00 

THIERSTEINER II Türk Okulu Salı 13.15-15.15 

THIERSTEINER III Türk Okulu Perşembe15.15 -17.30  

THIERSTEINER VI Türk Okulu Perşembe 16.00-18.00 

WASGENRINGTürk Okulu Çarşamba 13.15-17.15

WASGENRINGTürk Okulu Cuma 16.40-19.00

VOGELSANGTürk Okulu Cuma  14.15-16.15 ve 18.00-20.00  

KLEINHÜNINGENAnaokulu Cuma 13.00-15.00  

THIERSTEINER Anaokulu Salı 13.15-15.15 

WASGENRINGTürk Okulu  Cuma  ve Cumartesi 16.00-18.00

ALLSCHWILLTürk Okulu Salı 16.00-18.20

ARLESHEIMTürk Okulu Perşembe 15.30-17.50

BINNINGEN Türk Okulu   Cumartesi10.00-12.15  

BIRSFELDENTürk Okulu  Salı 15.40-18.00  

FRENKENDORFTürk Okulu Perşembe 16.00-18.20

GELTERKINDENTürk Okulu Cuma 16.00-18.20

HÖLSTEINTürk Okulu Cumartesi 09.00-11.20

LAUFENTürk Okulu Cuma 16.30-18.30

MUTTENZTürk Okulu Perşembe 16.00-18.20  

PRATTELNTürk OkuluPazartesi  15.50-18.10  

REINACHTürk Okulu Pazartesi 15.40-18.20  

AESCH-SCHÜTZENMATTTürk Okulu Cuma 16.30-18.50

BERN KANTONU

BIELTürk Okulu, Pazartesi 15.00-17.30

BURGDORFTürk Okulu, Pazartesi 16.20-18.40

KIRCHBERGTürk Okulu ,Çarşamba14.30-16.50

LANGENTHALTürk Okulu ,Cuma 15.45-18.10

LYSSTürk Okulu, Cumartesi 10.00-12.30

LYSSTürk Okulu,Cumartesi10.00-14.30

OSTERMUNDIGEN Türk Okulu, Cuma 15.30-17.30

RÜFENACHTTürk Okulu, Cumartesi 10.00-12.20

STÖCKACKER TSCHARNERGUTTürk Okulu, Çarşamba 15.40-18.30

ZOLLIKOFENTürk Okulu Çarşamba 13.00-15.30

CENEVRE KANTONU KANTON 

CENEVRE IITürk Okulu Çarşamba 14.00-18.50

LANCYTürk Okulu Perşembe 15.30-17.50

FRİBOURG KANTONU

FRIBOURGTürk Okulu,  Cuma 16.30-19.00 

FRIBOURG Türk Okulu Cumartesi 10.00-13.00

GLARUS KANTONU

NETSTALTürk Okulu, Çarşamba 13.20-15.30  

GRAUBÜNDEN KANTONU 

CHURTürk Okulu Cumartesi 11.00-15.00  

ROVEREDOTürk Okulu  Cuma17.00-19.20  

LİECHTENSTEİN

VADUZ ITürk Okulu, Cumartesi 09.20-11.40 

VADUZ IITürk Okulu  Cumartesi09.20-11.40 

LUZERN KANTONU

GEUENSEETürk Okulu Perşembe 16.20-18.40 

HOCHDORFTürk Okulu Cuma 16.30-18.50  

RÖNNIMOOSTürk Okulu Cumartesi 10.00-14.50  

NEUCHATEL KANTONU

NEUCHATELTürk Okulu Pazartesi ve Perşembe 16.30-19.00 

LA CHAUX-DE FONDSTürk Okulu Cuma 16.30-19.00 

ECOLE SECONDAIREAnaokulu Salı 15.30-17.30

SCHAFFHAUSEN KANTONU

KREUZGUTTürk OkuluPazartesi   16.00-18.20

GELBHAUSGARTENTürk Okulu Çarşamba 13.30-18.20

ROSENBERG Türk Okulu Cuma 16.30-18.20 

STEINGUT Türk Okulu Salı 16.30-18.50 

STEINGUT Türk Okulu Perşembe16.30-18.50 

SCHWYZ KANTONU

SIEBNENTürk Okulu  Pazartesi 16.30-18.50 

SOLOTHURN KANTONU

DERENDINGEN Türk Okulu Pazartesi 15.40-18.00 

ZUCHWIL Türk Okulu  Salı  16.00-18.20 

GERLAFINGENTürk Okulu Çarşamba 13.00-15.20 

GRENCHEN Türk Okulu Perşembe 16.00-18.20 

BAHLSTAHLTürk Okulu Cuma 15.20-17.40

BRÜHLTürk Okulu Cumartesi 09.00-11.20 

DULLIKENTürk Okulu  Pazartesi16.00-18.20 

BIFANGTürk Okulu  Perşembe16.00-18.20 

ST. GALLEN KANTONU

ÖNENWERD Türk Okulu Cumartesi 10.00-12.20

BALGACH Türk Okulu  Perşembe 17.00-19.20 

BAZENHEIDTürk Okulu Salı 16.15-18.15  

BUCHS Türk Okulu Cumartesi 12.30-14.50 

EBNAT-KAPPELTürk Okulu Salı 16.00-18.20 

FLAWILTürk Okulu Perşembe 16.15-18.35 

JONA Türk Okulu Salı 16.50-19.10  

NIEDERUZWILTürk OkuluPazartesi 16.45-19.05 

RORSCHACH Türk Okulu Çarşamba 13.30-18.20 

SCHMERIKONTürk Okulu Çarşamba 16.20-18.20 

SPELTERINITürk Okulu Çarşamba 13.30-15.40 

ST. MARGARETHENTürk Okulu Salı 17.00-19.20 

WATTWILTürk Okulu Cuma 16.00-19.00 

WILTürk Okulu Çarşamba 13.00-15.20 

MELS Türk Okulu Perşembe 17.00-19.15

THURGAU KANTONU

AMRISWIL Türk Okulu Perşembe 17.00-19.20 

ARBON Türk Okulu Pazartesi 17.00-19.20 

ARBON Türk Okulu Salı 17.00-19.20 

BURGLEN Türk Okulu Cuma 16.20-18.40 

FRAUENFELDTürk Okulu Cuma 16.30-18.50 

KREUZLINGEN Türk Okulu Çarşamba 13.00-17.50 

KREUZLINGEN Türk Okulu Cuma 16.00-18.20 

MÜNCHWILENTürk Okulu Pazartesi 16.00-18.20 

ROMANSHORNTürk OkuluÇarşasmba13.00-17.40 

SIRNACHTürk Okulu Çarşamba 16.00-18.20 

WEINFELDENTürk Okulu  Cumartesi10.15-12.35 

KREUZLINGENAnaokulu Çarşamba 15.00-17.00 

ROMANSHORNTürk OkuluPazartesi  15.15-17.15 

TICINO KANTONU

BİASCA Türk Okulu Çarşamba 17.00-19.20 

FAIDO Türk Okulu Salı 17.00-19.20 

LUGANO Türk Okulu Çarşamba 13.30-16.00 

BELLINZONA Türk Okulu Perşembe 16.30-18.50 

URİ KANTONU

ALTDORFTürk Okulu Pazartesi 17.00-19.20

VALAİS KANTONU

ARDONTürk Okulu  Cumartesi13.40-16.00 

SİONTürk Okulu Cumartesi

MONTHEY I Türk Okulu Pazartesi 16.40-19.00 

MONTHEY IITürk Okulu Cuma 16.40-19.00

MONTHEY Türk OkuluAnaokulu yeni Salı

VAUD KANTONU

LOZAN Türk Okulu Pazartesi 16.00–19.00

RENENS Türk Okulu Çarşamba 13.00-17.00 

RENENS Ana Okulu Cumartesi 13.00-15.00

MOUDON Türk Okulu Perşembe 16.30-18.50 

ZUG KANTONU

CHAMTürk Okulu Pazartesi, 17.00-19.20 

ROTKREUZTürk Okulu Salı 16.40-19.00 

ZUGTürk OkuluÇarşamba  14.30-16.50 

ZÜRİCH KANTONU

FRIESENBERGTürk Okulu Cumartesi 09.30-11.50 

GRÜNAUTürk Okulu Pazartesi 16.30-18.50 

HEUMATT Türk Okulu Pazartesi 16.30-18.30 

HIRZENBACH ITürk OkuluSalı  15.50-18.40

HIRZENBACH IITürk Okulu Perşembe 16.00-18.20 

IM HERRLIG Türk Okulu  Cumartesi10.00-14.30                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    ISENGRIND Türk Okulu Salı 16.00-18-20

KAEFERHOLZTürk Okulu Çarşamba 13.30-15.50 

LOOGARTEN Türk Okulu Salı 16.30-18.50

MILCHBUCKTürk Okulu Pazartesi 17.00-18.30 

SIHLFELD (I)Türk OkuluSAlı 13.45-15.25

SIHLFELD(II)Türk Okulu Çarşamba 13.30-15.30

SIHLFELD (III)Türk Okulu  Cuma 14.30-16.20

AUTürk Okulu Cumartesi 10.30-12.50 

AFFOLTERN AM ALBISTürk Okulu Cuma 16.45-19.00

BACHENBÜLACH  Türk Okulu Perşembe 15.30-17.50 

BASSERSDORFTürk Okulu Çarşamba 16.00-18.20 

BÜLACH Türk Okulu Salı 15.45-18.00

BÜLACH Anaokulu Cuma 13.00-15.00

BÜLACH Türk OkuluCarşamba 13.30-15.50 

DAELLIKONTürk Okulu Cumartesi 08.30-13.20

DIETIKONTürk Okulu Perşembe 16.20-18.40 

EFFRETIKON Türk Okulu Cuma 16.00-18.20

EMBRACH Türk Okulu Çarşamba 13.30-18.40 

GLATTFELDEN Türk Okulu Pazartesi  16.25-18.45 

HORGENTürk Okulu Pazartesi 16.15-19.00 

KLOTENTürk Okulu Cumartesi 10.00-12.20 

PFAEFFIKONTürk Okulu Perşembe 16.40-18.00 

PFUNGEN Türk Okulu Pazartesi 16.00-18.20 

OBERUSTERTürk Okulu Cuma 16.00-18.20

GLATTBRUGG  Türk Okulu   Cumartesi 10.00-12.20 

SCHÖNENGRUNDTürk Okulu Salı 16.00-18.20

Ayrıntılı Bilgi için;

Bern Eğitim Müşavirliği

Lombachweg 33, 3006 Bern

Telefon: 031 352 23 28

Yorumlar (0)
14°
açık