Prof. Dr. Tuncer Gülensoy TDH Onur Kurulu'na Seçildi, Hocalarımıza Üstün Hizmet Belgeleri VerildiTDH - Prof. Dr. Tuncer Gülensoy TDH Onur Kurulu'na Seçildi, Hocalarımıza Üstün Hizmet Belgeleri Verildi


2017 Türk Dili Yılı kapsamında düzenlenen Türk Dili Konuşan Ülkeler Kurultayı'na katılan saygıdeğer dilbilimcilerimize TDH olarak “Üstün Hizmet Belgesi” verdik.

Türk Dünyasının en etkili STK'sı olan TDH, her biri kendi alanında eşsiz bir çınar olan değerli hocalarımıza birer belge sunarak onların çalışmalarına ve emeklerine duyduğu saygıyı Türk toplumu adına göstermiş oldu...

Dilimiz kimliğimizdir inancıyla çalışan bütün hocalarımıza bundan sonraki çalışmalarında ve yaşantılarında üstün başarılar diliyoruz.

Prof. Dr. Tuncer Gülensoy TDH Onur Kurulu'na Seçildi


Türkçemizin kökenbilim sözlüklerinden en önemlilerinden birine imza atan prof. Dr. Tuncer Gülensoy Hoca'mız, TDH Derneği Yönetim Kurulu tarafından oy birliğiyle "TDH ONUR KURULU"na seçildi.

Değerli hocamıza belgesini derneğimizin Genel Başkanı Yalçın Mıhçı verdi. Saygıdeğer hocamıza eşsiz çalışmaları için Türk ulusu adına saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz.

Bildiğiniz gibi daha önce de Doç. Dr. Muazzez İlmiye Çığ ve Prof. Dr. Timur Kocaoğlu TDH Onur Kuruluna seçilmişti.

 

[caption id="attachment_62963" align="alignnone" width="287"] Yalçın Mıhçı-Timur Kocaoğlu-Suat Özer[/caption]

TDH DERNEĞİ ÜSTÜN HİZMET BELGELERİ


Türkçemiz için yıllarca olağanüstü çalışmalar yapan, dilimizi koruyup kollayan saygıdeğer hocalarımıza TDH üyeleri ve Türkçeseverler adına "ÜSTÜN HİZMET BELGELERİ"mizi sunduk.

Bütün hocalarımıza ve değerli TDH üyelerine saygı ve sevgilerimizle...

TDH-ÜSTÜN HİZMET BELGELERİ

Prof. Dr. Firudin Celilov-AzerbaycanProf. Dr. Osman Fikri Sertkaya
Prof. Dr. Ayşegül Sertkaya
Prof. Dr. Juliboy Eltazarov-ÖzbekistanDoç. Dr. Dilek Ergönenç AkbabaDoç. Dr. Ekrem AyanDoç. Dr. Emek ÜşenmezProf. Dr. Ercan AlkayaYrd. Doç. Dr. Kürşat EfeProf. Dr. Ali AkarDoç. Dr. Ali AskerDr. Maria Chertykova-Rusya/Hakasya Özerk CumhuriyetiDoç. Dr. Ahmet Şefik ŞenlikProf. Dr. Vagıf SultanlıYrd. Doç. Dr. Savaş ŞahinProf. Dr. Gülsel SevProf. Dr. Bilgehan Atsız Gökdağ

Arslan Moradi Keşkuli-İran

Doç. Dr. Pervane Memmedli-AzerbaycanDoç. Dr. Talip DoğanDoç. Dr. Tohid Melikzade-İranSaygılarımızla...

TDH Derneği

 


Yorumlar (0)