DÜNYACA ÜNLÜ SANATÇI SENEM DİYİCİ İLE KLİP ÇEKİMİ

DÜNYACA ÜNLÜ SANATÇI SENEM DİYİCİ İLE KLİP ÇEKİMİ

ANITKABİR'DE DÜNYACA ÜNLÜ SANATÇIMIZ SENEM DİYİCİ İLE KLİP ÇEKİMİ GERÇEKLEŞTİRDİK. KLİP YAKINDA ÜLKEMİZDE VE DÜNYA TELEVİZYONLARINDA YAYINA GİRECEKTİR.

SANATÇIMIZIN ÜSTÜN BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM...

GÜZEL YÜREĞİYLE SANATA VE SANATÇIYA DAİMA DEĞER VERİP DESTEKLEYEN, SAHİBİ OLDUĞU PORTAKAL ÇİÇEĞİ SANAT KOLONİSİ'Nİ SANATIN IŞIĞI YAPAN SEVGİDEĞER AHMET ŞAHİN BEYEFENDİ'YE,  BU PROJEYE SUNDUĞU MÜKEMMEL EV SAHİPLİĞİNİN YANI SIRA OYUNCULUĞU VE İLAVETEN DE MADDİ, MANEVİ KATKILAR NEDENİYLE KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.

DEĞERLİ RESSAM VE USTA SANATÇI GÜLSEN CENGİZ HANIMEFENDİ, SENEM DİYİCİ'NİN BESTESİNİ YAPTIĞI "ATATÜRK'ÜM MUSTAFA KEMAL'İM" ADLI ESERİNİN SÖZLERİNİ YAZDI VE TÜM PROJENİN GENEL KOORDİNASYONU SAĞLADI. ŞİİRDEN SİNEMATİK KLİP YONETMENLİĞİNE KADAR TÜM KOORDİNATÖRLUĞÜYLE BİZLERİ BİR ARAYA GETİRDİĞİ İÇİN KENDİSİNE SEVGİLERİMİ SUNUYOR, TEŞEKKÜR EDİYORUM. AYRICA DEĞERLİ OĞLU DA ÇEKİMLERİMİZİ VE MİKSAJI YAPARAK BİZLERE DESTEK OLDU. KLİBİN ÇEKİM EKİBİNDE GÖREV ALAN ATİLLA ZENGİN VE BURAK KİRALAN BEYLERE EMEKLERİ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM.

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SAYIN MANSUR YAVAŞ'IN ÇALIŞMA ARKADAŞLARINDAN, ESKİ BELEDİYE BAŞKANI SAYIN BEKİR ÖDEMİŞ BEYEFENDİ'YE NAZİK ZİYARETLERİ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM.

ÇEKİMLERİMİZDE HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ YİNE BASIN DANIŞMANIM SAYIN FİGEN ATALAY'IN ÇOK BÜYÜK EMEĞİ VE DESTEĞİ VAR. KENDİSİNE BÜYÜK EMEKLERİ VE ÖZVERİSİ İÇİN BİR KEZ DAHA TEŞEKKÜR EDİYORUM.

SENEM DİYİCİ HANIMEFENDİ İLE BİRLİKTE YAPTIĞIMIZ ÇEKİMLER ÇOK BAŞARILI GEÇTİ. ATATÜRK'ÜMÜZÜN HUZURUNDA YAPTIĞIMIZ ÇEKİMLER, ATATÜRK ÇOCUKLARININ KATILIMIYLA DAHA DA ANLAMLI OLDU...

Rüzgarın Hayal Dünyası Ana Okulu

Klip çekimlerinde bizlere eşlik eden Rüzgarın Hayal Dünyası Ana Okulunun güzel çocuklarına ve okulun sahibi Bahar Hanımefendi'ye teşekkürlerimi sunuyorum.

Rüzgarın Hayal Dünyası Ana Okulunu bütün velilerimize öneriyorum. Çocuklarınız güvenli ellerde büyüsün...

YALÇIN MIHÇI

TÜRKÇENİN DİRİLİŞ HAREKETİ DERNEĞİ

GENEL BAŞKANI


* Dipçe: Rüzgarın Hayal Dünyası Ana Okulu Erişim Bilgileri

http://ruzgarinhayaldunyasi.com/

+90 312 925 73 78

[email protected]

09:00 - 18:00

Oyun Alanı · Kreş

Çocuklarınızın ve sizin kaliteli vakit geçirebileceği, sağlıklı, doğal, organik yemekler yiyebileceği, kitap okuma alışkanlığı kazanacağı, eğlenceli ve öğretici atölyelerde bulunabiliceği, konsept doğum günü partileri yapabileceği, ebeveynler için eğitici seminerlerin yer aldığı Ankara'da eşsiz bir aile yaşam alanı.

Yorumlar (0)